6.B

prosinec

- v pátek 8. 12. jdou žáci po 1. vyučovací hodině do divadla na představení Bylo nás pět. Vstupné činí 70,- Kč. Žáci do středy donesou 10,- Kč, zbytek bude uhrazen z třídního fondu. Na cestu jsou nutné 2 jízdenky na 60 minut.

- z důvodu nepřítomnosti třídní učitelky se ve čtvrtek 7. 12. nekoná třídnická hodina.

- žáci, kteří se podílejí na mikulášské nadílce, mají sraz v úterý v 7.00 hod. ve vestibulu. Akce proběhne 1 až 4-5 hodinu. 

- žáci, kteří se nadílky nezúčastní, se budou učit v 6. A (zjistí si rozvrh této třídy).

- žáci byli poučeni o chování vůči sobě a  byla jim zakázána hra BRUTALITY.

- chválím všechny žáky za perfektní zvládnutí mikulášské nadílky.

- děkuji všem rodičům, kteří pomohli s přípravou kostýmů. Tuto akci budeme mít na starosti i příští rok, opatrujte, prosím, kostýmy jako oko v hlavě.

- děkuji paní Skalníkové a Kasalové, že nám pomohly navodit ve třídě vánoční atmosféru.

- žáci si dnes odsouhlasili, že donesou pro spolužáka, kterého si vylosovali, dárek (v hodnotě cca 50,- Kč). Vánoční nadílka proběhne poslední školní den letošního roku, tj. 22. 12. V tento den bude třídnický systém. Žáci se nebudou učit podle rozvrhu, ale budou s třídní učitelkou. Popovídáme si o vánočních zvycích (a některé si i vyzkoušíme), ochutnáme cukroví, které žáci donesou, rozdáme dárky, zahrajeme hry.

- v pátek 8. 12. budou žáci potřebovat do ČJ pracovní sešit!!!

- v úterý 12. 12. se žáci 1. až 3. hodinu zúčastní kurzu první pomoci.

- výuka v pátek 22. 12. - je třídnický systém, žáci jsou s třídním učitelem, popovídáme si o Vánocích, vyzkoušíme některé tradice (děti si mohou donést lodičky - svíčku ve skořápce, pustíme si), rozdáme dárky, zahrajeme hry, uvaříme čaj - kdo bude mít zájem, ať si donese hrníček, ochutnáme cukroví (prosím, aby každý trošku donesl). KONEC VÝUKY VE 12.30.